Korekta nosa botoksem

Nieoperacyjne korygowanie kształtu nosa

Poprawa wyglądu nosa botoksem

Wygląd nosa bardzo często bywa powodem wielu kompleksów. Szczególnie jeśli natura nie obdarzyła nas jego idealnie prostym kształtem. Ale przy obecnych możliwościach nie powinien to być powód do zmartwień, ponieważ swoją urodę, a konkretnie kształt nosa można w łatwy sposób poprawić. Bez konieczności ingerencji chirurgicznej i skalpela, można przeprowadzić skuteczny zabieg poprawy wygląda nosa, jakim jest korekta nosa botoksem.

W dobie, kiedy medycyna estetyczna stała się dość powszechnie stosowana, wymarzony kształt nosa możemy uzyskać przy pomocy botoksu. Na czym polega zabieg i co warto o nim wiedzieć, zanim zdecydujemy się na tę metodę korekcji?

Bezoperacyjna korekta nosa

Poprawa kształtu nosa to obok korekcji zmarszczek najczęściej wykonywany zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Nos jest najbardziej wystającą częścią twarzy, więc zwraca na siebie dużą uwagę. Bywa  to powodem poważnych kompleksów, które prowadzą do gabinetów lekarzy,  gdzie w szybki i zupełnie nieinwazyjny sposób pomagają się ich pozbyć. Kompleksy dotyczą nie tylko problemu krzywego nosa. Ale równie często zdarzają się pacjenci, którym nie podoba się  ich zbyt szeroki nos lub  nos z  opadającym czubkiem. Korektę opadającego koniuszka nosa wykonuje się za pomocą toksyny botulinowej, czyli botoksu. Bywa, że końcówka nosa zaczyna opadać w efekcie starzenia się organizmu, a nie jest wynikiem naturalnych uwarunkowań, z jakimi się urodziliśmy.

Jednak niezależnie od przyczyny powstania, jeśli wpływa to negatywnie na nasze samopoczucie, to warto wybrać się na zabieg korekcji nosa. Tak naprawdę trwa on bardzo krótko i jest niemal bezbolesny, ponieważ wiąże się tylko z jednym ukłuciem, podczas którego wstrzyknięte zostają odpowiednie jednostki botoksu. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, aby koniuszek nosa się uniósł, a twarz nabrała oczekiwanego wyglądu. Aby efekt korekty za pomocą botoksu był stałe widoczny, zabieg powinno się powtarzać co cztery-pięć miesięcy.

Zalety zabiegu korekcji nosa 

Korekta nosa botoksem – taka niechirurgiczna „naprawa” nosa ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala uniknąć długiej rekonwalescencji i bólu, jaki odczuwa się kilkanaście dni po zabiegu. Ponadto korekta przy użyciu botoksu jest o wiele tańsza.

Chcąc poprawić koniuszek nosa, musimy przeznaczyć na to około kilkuset złotych, przy czym należy pamiętać, że przeciwwskazaniem do zabiegu z użyciem toksyny botulinowej jest m.in. ciąża oraz karmienie piersią.

usuwanie zmarszczek toksyna botulinow rzeszow

sprawdź także inne zabiegi 

Botoks

Botoks to zabieg medycyny estetycznej polecany na usuwanie zmarszczek poziomych czoła, kurzych łapek, zmarszczek palacza, zmarszczek marionetki.

Jalu-Toxin

Zabiegi botoksem to terapia botulinowa, która pozwala niwelować zmarszczki, korygować kontur twarzy oraz zmieniać kontur brwi.

Korekcja brody botoksem

Korekcja brody botoksem niweluje problem kamienistej brody, pozwala pozbyć się bruzd, nierówności i cellulitu. Wyrównuje i wygładza skórę brody.

Korekcja zmarszczek botoksem

Korekcja zmarszczek botoksem to usuwanie zmarszczek twarzy, czoła, okolic oczu, kurzych łapek, zmarszczek palacza, zmarszczek marionetki.

Korekta nosa botoksem

Korekta nosa botoksem to bezoperacyjny i bezinwazyjny zabieg poprawiający wygląd i kształt nosa.

Leczenie bruksizmu botoksem

Leczenie bruksizmu botoksem to bezpieczny bezoperacyjny sposób na pozbycie się nocnego zgrzytania zębami.

Zabiegi botoksem

Zabiegi botoksem to terapia botulinowa, która pozwala niwelować zmarszczki, korygować kontur twarzy oraz zmieniać kontur brwi.

Sprawdź inne zabiegi z medycyny estetycznej