Korekcja brody botoksem

Odmładzanie botoksem

Botoks na „kamienistą brodę”

Korekcja brody botoksem – zabieg, który warto poznać. Na naszą atrakcyjność fizyczną składa się wiele różnych elementów. Na pewno na pierwszy plan wysuwa się twarz, która odgrywa największą rolę, kiedy zapoznajemy się z kimś i musimy wywrzeć na tej osobie tzw. pierwsze wrażenie. Stąd też nie tylko panie, ale również panowie przykładają bardzo dużą uwagę do wyglądu swojej twarzy.

Jeszcze do niedawna, kiedy coś nam nie pasowało w swojej fizjonomii, jedynym wyjściem byk zabieg chirurgiczny. Obecnie całe rzesze osób, zamiast do chirurga, udają się najpierw do gabinetu lekarza medycyny estetycznej. Bo to właśnie w tym miejscu, możemy m.in. dokonać korekty brody, która potocznie nazywana jest kamienistą, za którą odpowiada nadczynność mięśnia bródkowego. Aby się go pozbyć, wystarczy prosty zabieg z użyciem botoksu.

Problem kamienistej brody

Po czym poznać, że ktoś ma kamienistą brodę? Po jej charakterystycznym marszczeniu się, które jest wynikiem procesów starzenia się skóry i utratą dotychczasowej elastyczności i jędrności cery.

Procesów tych niestety nie jesteśmy w stanie zatrzymać, bo są one naturalne i dotykają każdego w określonym wieku. Z tym, że u jednych jest to bardziej widoczne, a u innych mniej. Jeżeli należymy do grona tych osób, którym kamienista broda spędza sen z powiek, to zamiast popadać w kompleksy, należy poddać się bezpiecznemu zabiegowi z wykorzystaniem botoksu.

Po jego przeprowadzeniu broda staje się idealnie gładka, a po tzw. kamienistości nie ma ani śladu. Efekt ten utrzymuje się na brodzie do sześciu miesięcy, po czym zabieg należy powtórzyć. Jeżeli tego nie zrobimy, na naszej twarzy ponownie będą pojawiały się stopniowe marszczenia.

Efekty korekcji brody botoksem

Efektem zabiegu jest nie tylko lepsze samopoczucie, ale także widocznie odmłodzona twarz. Jeżeli chodzi o czas trwania takiej korekcji brody, to trwa ona zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga żadnego procesu rekonwalescencji.
Co więcej, zabieg ten jest niemal zupełnie bezbolesny, dlatego jeżeli mamy problem z kamienistą brodą, to warto rozważyć opcję ufundowania sobie zabiegu jej korekcji brody botoksem.

korekcja brody botoksem rzeszów

Cennik zabiegów z użyciem toksyny botulinowej

Nazwa zabiegu
Cena
Zmarszczki pionowe czoła (,,lwia zmarszczka”), zmarszczki poziome czoła, zmarszczki okolicy oczu
(,,kurze łapki”), zmarszczki nad ustami (,,palacza”)
Jedna okolica500 zł
Dwie okolice900 zł
Trzy okolice1300 zł
Leczenie bruksizmuod 1000 zł *
Leczenie nadpotliwości (pachy, dłonie, stopy)od 1500 zł *
* dokładna cena zabiegu zależna od ilości podanego preparatu, ustalona po konsultacji z lekarzem

Poznaj także inne zabiegi

Botoks

Botoks to zabieg medycyny estetycznej polecany na usuwanie zmarszczek poziomych czoła, kurzych łapek, zmarszczek palacza, zmarszczek marionetki.

Jalu-Toxin

Zabiegi botoksem to terapia botulinowa, która pozwala niwelować zmarszczki, korygować kontur twarzy oraz zmieniać kontur brwi.

Korekcja brody botoksem

Korekcja brody botoksem niweluje problem kamienistej brody, pozwala pozbyć się bruzd, nierówności i cellulitu. Wyrównuje i wygładza skórę brody.

Korekcja zmarszczek botoksem

Korekcja zmarszczek botoksem to usuwanie zmarszczek twarzy, czoła, okolic oczu, kurzych łapek, zmarszczek palacza, zmarszczek marionetki.

Korekta nosa botoksem

Korekta nosa botoksem to bezoperacyjny i bezinwazyjny zabieg poprawiający wygląd i kształt nosa.

Leczenie bruksizmu botoksem

Leczenie bruksizmu botoksem to bezpieczny bezoperacyjny sposób na pozbycie się nocnego zgrzytania zębami.

Zabiegi botoksem

Zabiegi botoksem to terapia botulinowa, która pozwala niwelować zmarszczki, korygować kontur twarzy oraz zmieniać kontur brwi.

Sprawdź inne zabiegi z medycyny estetycznej