Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabiegi odmładzające

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to skuteczna metoda na pozbycie się zmarszczek. Zmarszczki, a zatem oznaki starzenia się skóry są tym, co nie jest pozytywnie odbierane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Na pewno duży wpływ na to, w jakiej kondycji jest nasza skóra, mają takie czynniki, jak: dieta, aktywność fizyczna i codzienna pielęgnacja. Jednak nawet przy bardzo starannych zabiegach, przychodzi czas, że zmarszczki i tak się pojawiają.I wtedy jednym ratunkiem dla zatrzymania młodego wyglądu jest medycyna estetyczna. Powszechnie stosowanym zabiegiem w celu wypełnienia zmarszczek jest ten, do którego wykorzystuje się kwas hialuronowy. 

Jak działa zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w naszej skórze, głównie odpowiada za jej odpowiedni poziom nawilżenia, elastyczności i jędrności. Kiedy wraz z wiekiem zaczyna go ubywać, wtedy skóra staje się bardziej wiotka oraz pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Aby zatrzymać ten proces i przywrócić skórze jędrność oraz gładki wygląd, wystarczy poddać się zabiegowi, który polega na wstrzyknięciu pod skórę kwasu hialuronowego. Sprawi on, że skóra stanie się nawilżona, zmarszczki wygładzone, a co więcej, uruchomione zostają procesy regeneracyjne. Efekty działania kwasu hialuronowego utrzymują się do dwunastu miesięcy. Następnie kwas ulega degradacji i wchłonięciu.

wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym rzeszow

Wypełnienie zmarszczek kawasem hialuronowym – zabieg na cienie pod oczami

Pojawienie cieni pod oczami sprawia, że twarz wygląda na zmęczoną, ponurą i smutną. Niektórzy występowanie cieni mają uwarunkowane genetycznie i muszą się z nimi borykać przez całe życie. Aby nie musieć codziennie ich tuszować kosmetykami, można zdecydować się na zabieg kwasem hialuronowym. Jego wstrzyknięcie powoduje, że cienie pod oczami znikają, a skóra staje się jędrna i wyglądająca na wypoczętą.

Po zabiegu pacjent odzyskuje radość życia, nie musi już masować problemu make upem, a co więcej, zaczyna być inaczej odbierany przez otoczenie. Jako osoba bardziej pozytywna i wesoła. Dlatego jeśli cienie pod oczami są naszym kompleksem, to powinniśmy zdecydować się na bezpieczny zabieg kwasem hialuronowym, który pozwala się ich pozbyć.

Cennik zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

Nazwa zabiegu
Cena
Bruzdy nosowo-wargoweod 1000.00 zł
Linie marionetkiod 700.00 zł
Wypełnienie doliny łez900.00 zł
Modelowanie oraz powiekszanie ust 0,5 ml900.00 zł
Modelowanie oraz powiekszanie ust 1 ml1100.00 zł
Konturowanie linii żuchwy1,200.00 zł
Zmarszczki wokół ust tzw. "zmarszczki palacza"od 700.00 zł
Wolumetria twarzyod 1,200.00 zł
Modelowanie brodyod 1,000.00 zł

Poznaj także inne zabiegi z kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym to bardzo popularna i bezpieczna metoda na poprawę wyglądu ust: modelowanie konturu, wypełnianie i powiększanie.

Kwas hialuronowy

Kuracja kwasem hialuronowym to bezpieczny sposób na bezpieczne wypełnianie zmarszczek, odmładzanie, modelowanie twarzy i ust.

PROFHILO – molekuła młodości

PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Nagrodzony za innowacyjność to absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

Wypełnianie doliny łez

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym to skuteczny sposób na pozbycie się worków i cieni pod oczami. Zabieg koryguje i wygładza...