Korekta ust kwasem hialuronowym

Zabiegi odmładzające

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym to zabieg, który cieszy się sporym powodzeniem wśród kobiet, ponieważ pełne, duże wargi to marzenie wielu kobiet. Niestety nie każda z nas została nimi obdarzona przez naturę. Stąd też bardzo dużą popularnością cieszą się zabiegi medycyny estetycznej, a dokładnie korekta ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Nie zawsze zabieg ten oznacza chęć powiększenia ust. Czasami do gabinetów lekarzy medycyny estetycznej zgłaszają się pacjentki, które mają wyraźną asymetrię ust, której chciałyby się pozbyć.

A zatem zarówno wtedy, gdy chcemy wymodelować usta, jak i je powiększyć, możemy zastosować kwas hialuronowy. Ważne jest tylko to, żeby zabieg wykonywać w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ trafiając do nieodpowiedniej osoby, ryzykujemy to, że nasz wygląd stanie się karykaturalny. Co prawda efekt korekty ust za pomocą kwasu hialuronowego jest odwracalny, ale następuje to dopiero po upływie około roku od przeprowadzenia zabiegu.

Zabieg korekty ust i zalety działania kwasu hialuronowego

Przed rozpoczęciem zabiegu korekty ust kwasem hialuronowym przeprowadzony jest wywiad z pacjentem, którego celem jest między innymi ustalenie tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Dopiero kiedy lekarz zdobędzie wszystkie niezbędne dla siebie informacje, przystępuje do miejscowego znieczulenia i wprowadzenia kwasu hialuronowego w skórę właściwą ust.

Korekta ust kwasem hialuronowym trwa około trzydziestu minut i daje natychmiastowy efekt. Po zaaplikowaniu kwasu lekarz musimy go odpowiednio rozprowadzić i tym samym wymodelować usta. W przypadku bardzo wąskich warg zaleca się rozłożenie zabiegu na etapy.

korekta ust kwasem hialuronowym rzeszów

Efekty i zalety zabiegu korekty ust

Warto podkreślić, że zaletą zabiegu jest nie tylko powiększenie warg, ich wymodelowana czy nadanie im właściwych proporcji. Bowiem kwas hialuronowy ma też właściwości, które sprawiają, że usta stają się lepiej nawilżone, bardziej sprężyste i ponętne.

Badania dowodzą, że im większej liczbie zabiegów kwasem hialuronowym na usta się poddaliśmy, tym każdy kolejny daje trwalszy efekt. A to oznacza, że rzadziej musimy się im poddawać, aby podtrzymać pożądany efekt. Choć wiele zależy też od indywidualnych predyspozycji. Jedni pierwszy zabieg muszą powtórzyć po sześciu miesiącach, a drudzy dopiero po około roku.

Cennik zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

Nazwa zabiegu
Cena
Modelowanie ust 0,55 ml900 zł
Modelowanie ust 1 ml1100 zł
Wypełnienie doliny łez900 zł
Bruzdy nosowo-wargowe1200 zł
Wolumetria twarzy 1 ml1200 zł
Wolumetria twarzy 2 ml2400 zł

Poznaj także inne zabiegi z kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym to bardzo popularna i bezpieczna metoda na poprawę wyglądu ust: modelowanie konturu, wypełnianie i powiększanie.

Kwas hialuronowy

Kuracja kwasem hialuronowym to bezpieczny sposób na bezpieczne wypełnianie zmarszczek, odmładzanie, modelowanie twarzy i ust.

PROFHILO – molekuła młodości

PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Nagrodzony za innowacyjność to absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

Wypełnianie doliny łez

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym to skuteczny sposób na pozbycie się worków i cieni pod oczami. Zabieg koryguje i wygładza...

Sprawdź inne zabiegi z medycyny estetycznej