Powiększanie ust

Zabiegi odmładzające

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to bezinwazyjna metoda na poprawę wyglądu i kształtu ust stosowana w gabinetach medycyny estetycznej.  Obecnie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dostępne są dla każdego, ponieważ ich cena oscyluje w granicach kilkuset złotych, a to oznacza, że jeżeli na przykład mamy kompleks z powodu zbyt małych ust, to jesteśmy w stanie uzbierać kwotę, dzięki której je powiększymy. A tym samym staniemy się pewniejsze siebie, nasze samopoczucie stanie się o niebo lepsze i po prostu będziemy się lepiej czuły we własnej skórze.

Zabieg powiększania kwasem hialuronowym jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Piękne i zmysłowe usta bez wątpienia wpływają na naszą atrakcyjność. Dlatego jeśli uważamy, że wymagają one powiększenia lub wymodelowania, to powinniśmy zdecydować się na zabieg kwasem hialuronowym.

Metodą tą możemy nie tylko powiększyć i wymodelować usta, ale również przyczynić się do ich lepszego nawilżenie, poprawy kolorytu czy redukcji zmarszczek, jakie dotychczas były widoczne na wargach. Kwas hialuronowy doskonale radzi sobie też z korekcją opadających kącików, które sprawiają, że wyglądamy na smutnych i przygnębionych.

powiększanie ust kwasem hialuronowym rzeszów

Zabieg powiększania i modelowanie ust

Zabieg powiększenia i modelowania ust kwasem hialuronowym przede wszystkim dedykowany jest tym osobom, które mają małe i wąskie usta, widoczna jest u nich asymetria lub opadające kąciki. Celem zabiegu jest uzyskanie pożądanego przez pacjenta efektu, ale takiego, który będzie wyglądał na naturalny.
Jeżeli chodzi o sam zabieg, to jest on w stu procentach bezpieczny i nie niesie ze sobą ryzyka uczuleniowego, a to ze względu na to, że kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie.

Zabieg powiększenia i wymodelowania ust przeciętnie utrzymuje się od sześciu do ośmiu miesięcy, po czym usta zaczynają stopniowo wracać do swojego naturalnego wyglądu. Chyba że zapragniemy mieć znowu jędrne, nawilżone, odmłodzona i pełne usta, i w tym celu powtórzymy zabieg iniekcji kwasu hialuronowego. Można powtarzać go dowolną ilość razy, niezależnie od wieku oraz płci. Bo dodajmy, że korekcji i modelowaniu ust mogą poddawać się również panowie.

Efekty zabiegu kwasem hialuronowym

Cennik zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

Nazwa zabiegu
Cena
Modelowanie ust 0,55 ml900 zł
Modelowanie ust 1 ml1100 zł
Wypełnienie doliny łez900 zł
Bruzdy nosowo-wargowe1200 zł
Wolumetria twarzy 1 ml1200 zł
Wolumetria twarzy 2 ml2400 zł

Poznaj także inne zabiegi z kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym

Korekta ust kwasem hialuronowym to bardzo popularna i bezpieczna metoda na poprawę wyglądu ust: modelowanie konturu, wypełnianie i powiększanie.

Kwas hialuronowy

Kuracja kwasem hialuronowym to bezpieczny sposób na bezpieczne wypełnianie zmarszczek, odmładzanie, modelowanie twarzy i ust.

PROFHILO – molekuła młodości

PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Nagrodzony za innowacyjność to absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

Wypełnianie doliny łez

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym to skuteczny sposób na pozbycie się worków i cieni pod oczami. Zabieg koryguje i wygładza...

Sprawdź inne zabiegi z medycyny estetycznej