Radiotermioza zmian skórnych

Lamprobe

Lamprobe dla skór z popękanymi naczynkami.

Pierwszym objawem rozszerzonych naczynek jest rumień, który z biegiem czasu utrwala się. Co w konsekwencji prowadzi do powstania trwałe rozszerzonych naczynek krwionośnych, które są widoczne przez naskórek.

Bezinwazyjna mikrochirurgia do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych.
Zabiegi trwają krótko ok. 2-5 sekund i nie wymagają stosowania znieczulania. Metoda ta jest skuteczna, szybka i precyzyjna. Intensywność zabiegów jest kontrolowana. Metoda ta jest skuteczna w przypadku zabiegów na mniejsze nieprawidłowości skóry – efekty są szybkie, a zabiegi precyzyjne.
Technologia ta pozwala wykonać zabiegi w sposób absolutnie nieinwazyjny – bez nakłuwania skóry, elektroda  jedynie dotyka powierzchni skóry.

Na czym polega zabieg Lamprobe?

Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych i działa na zasadzie przyciągania płynów przez ciepło generowane przez elektrody igłowe.
Zabiegi polegają na precyzyjnym przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego. Następuje efekt elektrokoagulacji (np. naczynka) i „elektro-osuszenia” nieregularności skóry (np. ropne krostki trądzikowe) – płyny w tkance ulegają osuszeniu.

Zalety zabiegu

Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe od innych urządzeń jest fakt,  że igły nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry. Lamprobe można stosować w połączeniu ze standardowymi zabiegami kosmetycznymi. Lamprobe stosujemy po zabiegu i tylko na oczyszczoną skórę, może być również stosowany po mikrodermabrazji, wówczas także lepiej widoczne są nieprawidłowości skóry.

Cennik zabiegów Lamprobe

Nazwa zabiegu
Cena
Usuwanie włókniakówod 80.00 zł
Usuwanie włosówod 80.00 zł
Usuwanie naczyńod 80.00 zł

sprawdź także inne zabiegi 

Elektroregulacja

Zabieg elektrokoagulacji wykonuje się za pomocą prądu wysokiej częstotliwości oraz igły, którą pracuje się bezpośrednio na naczynku.

Lamprobe

Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych i działa na zasadzie przyciągania płynów przez ciepło generowane przez elektrody igłowe.

PTF Dual Laser Technology

Najnowsza opatentowana technologia depilacji laserowej, która łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie dla pacjenta.

X-Lase Plus

Oparty na najnowszej technologii laserowej. Gwarantuje skuteczną i bezpieczną terapię. Niezbędny m.in. do usuwania tatuaży, a także do laserowego usuwania...

Zamykanie naczynek

Zabieg zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych jest bezpiecznym i szybkim sposobem pozbycia się problemu.

Sprawdź inne zabiegi z defektów kosmetycznych