Lamprobe

Radiotermioza zmian skórnych

Technologia Lamprobe 

Lamprobe to urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych. W naszym salonie wykonuje się także usuwanie niechcianego owłosienia w postaci pojedynczych włosków.
Metoda ta jest skuteczna w przypadku zabiegów na mniejsze nieprawidłowości skóry – efekty są szybkie, a dzięki zastosowaniu cienkiej igły bardzo precyzyjne. Technologia ta pozwala wykonać zabiegi w sposób absolutnie nieinwazyjny – bez nakłuwania skóry, elektroda  jedynie dotyka powierzchni skóry. Zabiegi trwają krótko i nie wymagają stosowania znieczulania. Jest odczuwalne ukłucie i mocne ciepło.

Na czym polega zabieg Lamprobe?

Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych i działa na zasadzie przyciągania płynów przez ciepło generowane przez elektrody igłowe.
Zabiegi polegają na precyzyjnym przyłożeniu elektrody w postaci igły do miejsca zabiegowego. Następuje efekt elektrokoagulacji (np. naczynka) i „elektro-osuszenia” nieregularności skóry (np. ropne krostki trądzikowe).

Zalety zabiegu

Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe od innych urządzeń jest fakt,  że igły nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry. Lamprobe można stosować w połączeniu ze standardowymi zabiegami kosmetycznymi. Lamprobe stosujemy po zabiegu i tylko na oczyszczoną skórę, może być również stosowany po mikrodermabrazji, wówczas także lepiej widoczne są nieprawidłowości skóry.

Zamykanie naczynek

Lamprobe stanowi alternatywę lub uzupełnienie zabiegów laserowego zamykania naczynek. Dzięki zastosowaniu igły pozwala na precyzyjne, punktowe usunięcie niewielkich naczynek tzw. teleangiektazji. Do kilku dni po zabiegu naczynie krwionośne poddane koagulacji ulega wchłonięciu. Zabieg jest skuteczny – pojedyncze naczynia zostają całkowicie zamknięte. Jednak w przypadku skłonności do pękania naczynek, po pewnym czasie mogą pojawiać się nowe.

Usuwanie zmian skórnych

Lamprobe jest stosowane do usuwania m.in.: włókniaków, kaszaków, prosaków i brodawek płaskich. Pozwala na skuteczne, bezpieczne i precyzyjne usunięcie zmian skórnych, stanowiąc alternatywę dla metod chirurgicznych.

zabieg lamprobe rzeszów

Zalecenia pozabiegowe:

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta. Czas gojenia trwa od kilku do kilkunastu dni, w zależności od wrażliwości skóry oraz stosowania się do zaleceń pozabiegowych. Należy pamiętać o prawidłowej higienie po zabiegu:

  • Nie moczyć miejsc poddanych zabiegowi przez około 12 godzin
  • Nie zdrapywać strupków
  • Ograniczyć nadmierną aktywność fizyczną
  • Chronić skórę przed słońcem
  • Zrezygnować z gorących kąpieli, sauny, solarium i basenu
  • Unikać nadmiernego pocierania skóry

Przeciwskazania do zabiegu Lamprobe:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Aktywna choroba nowotworowa

Cennik zabiegów Lamprobe

Nazwa zabiegu
Cena
Zamykanie naczyńod 150 zł
Usuwanie włosków100 zł

sprawdź także inne zabiegi 

Elektroregulacja

Zabieg elektrokoagulacji wykonuje się za pomocą prądu wysokiej częstotliwości oraz igły, którą pracuje się bezpośrednio na naczynku.

Lamprobe

Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych i działa na zasadzie przyciągania płynów przez ciepło generowane przez elektrody igłowe.

Zabiegi laserowe

Oparty na najnowszej technologii laserowej. Gwarantuje skuteczną i bezpieczną terapię. Niezbędny m.in. do usuwania tatuaży, a także do laserowego usuwania...

Zamykanie naczynek

Zabieg zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych jest bezpiecznym i szybkim sposobem pozbycia się problemu.

Sprawdź inne zabiegi z defektów kosmetycznych